Top

Witaj Nieznajomy! Czy chcesz się zalogować? A może chcesz, utworzyć nowe konto?

Wysyłka oraz inne informacje

Darmowa wysyłka zwroty oraz inne informacje

Informujemy, że wszystkie duńskie pieluszki dla dzieci jak i pieluchomajtki dla dorosłych, sprzedawane w naszym sklepie nie zawierają chloru, balsamu, perfum i innych wybielaczy chemicznych.

Posiadamy nowe pieluchy ekologiczne z serii Bambo Nature (wyprodukowane w Danii) dla najmniejszych, w rozmiarze 0 (1-3kg) . Bambo Premature bez żadnych kompromisów dla środowiska i dla dziecka (bez wybielaczy, chloru i lateksu.

ZAKUPY W NASZYM SKLEPIE POWYŻEJ 67 zł to DARMOWA PRZESYŁKA KURIERSKA DPD Darmowa przesyłka nie dotyczy tylko pieluszek pampers firmy Procter & Gamble , w pampersach doliczamy koszty przesyłki.

Darmowe pobranie i darmowy transport dotyczy pieluszek 150 i 300 sztuk: Pieluszki w paczkach 150 i 300 sztuk wysyłamy kurierem UPS (czas oczekiwania 1-2 dni) Do zamówień w paczkach 50 i 100 sztuk doliczamy koszty transportu Poczty Polskiej wg cennika.

UWAGA - 10 sztuk pieluszek gratis lub saszetka gratis przy zakupie jednej paczki 300sztuk

Jesteśmy jedynym dystrybutorem duńskich pieluch Ultra Baby Soft.
Będziemy wprowadzać nowe wzory pieluch, które pokazały się na rynku duńskim i w innych krajach Unii Europejskiej

ZWROTY
Zgodnie z Ustawa z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" DZIENNIK USTAW z 2000r nr22 p.271 klient moze zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.
Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany, ani nie został w żaden sposób zniszczony, a paczka otwarta.
Sprzedajemy towary higieny osobistej i nie możemy przyjmować zwrotów zniszczonych i otwartych paczek.
Nie dotyczy towaru wadliwego, który zamieniamy na nowy.
Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą oraz opisem przyczyny zwrotu. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciagu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

WYSYŁKA ZAMÓWIENIA
W momencie, gdy zamówienie jest juz gotowe do wysłania handlowiec skontaktuje się z Państwem w celu potwierdznia daty doręczenia przesyłki. W przypadku płatności gotówką prosimy o przygotowanie odliczonej kwoty w celu dokonania płatnosci kurierowi lub pracownikowi sklepu. TERMIN CZASU DOSTAWY to jeden dzień w przypadku firmy kurierskiej
DO CZASU DOSTAWY NALEŻY DOLICZYĆ CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA , w zależności od dostępności w magazynie , średnio do 3 dni . Przy chwilowym braku produktu i dłuższym oczekiwaniu klient jest o tym poinformowany. Czas otrzymania zamówienia to : czas dostawy + czas realizacji , średnio do 5 dni, najczęściej 2-3 dni Przy dłuższym oczekiwaniu klient jest informowany e-mailem.
KOSZTY WYSYŁKI są wyszczególnione w zamówieniu, obecnie klient nie płaci kosztów wysyłki przy zakupie paczek od 150 sztuk. Dotyczy również zamówień, w których suma w jednym zamówieniu wynosi 150 sztuk.
Kontynuuj